window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Grafika dziewczynki i chłopca, którzy stoją przy szafce. Wystają z niej dwa misie. Nad dziećmi jest napis: szufladziarze.

Szufladziarze – zabawkowe targi wymienne dla dzieci

Jeśli wyrosłeś już ze swoich zabawek, może chcesz się z kimś wymienić na inne? Zapraszamy na Szufladziarzy, czyli targ wymienny, który będzie świetną zabawą i z pewnością sprawi Ci frajdę! Dodatkowo podczas wydarzenia będziemy zbierać zabawki dla dzieci z Ukrainy. 

ZAPISY

Opis wydarzenia:

Podczas targu zabawek obowiązuje handel wymienny. Możesz przynieść zabawki, którymi się już nie bawisz, a które mogą sprawić radość komuś innemu oraz książki, płyty z filmami i grami. Ważne, żeby były czyste, sprawne, w dobrym stanie, wyposażone w odpowiednie baterie, a gry i puzzle kompletne. My pomożemy Ci przygotować własne stanowisko, na którym zaprezentujesz asortyment do wymiany. Prosimy, żebyś nie przynosił zabawek militarnych (np. miecze, pistolety). Do zabawy zapraszamy dzieci z opiekunami. Wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować do wymiany swoje zabawki prosimy o wypełnienie formularza.

Informacje praktyczne:

Kiedy: 13 marca 2022, godz. 11:00-13:00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
Dla kogo: dzieci 6+ i młodzież wraz z pełnoletnimi opiekunami
Zapisy: udział bezpłatny, zapisy przez formularz on-line dostępny na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl

Data

13 marca 2022
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria
Go to Top