window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Troje młodych ludzi ogląda program festiwalu Wschodu Kultury - Innych Brzmień. Uśmiechają się.

Szukamy Wolontariuszy na Inne Brzmienia!

Po dłuższej przerwie z dużą przyjemnością wracamy do otwartych naborów Wolontariuszy przy letnich wydarzeniach Warsztatów Kultury w Lublinie. Nie mamy wątpliwości czyje wsparcie przyda się nam najbardziej, dlatego z pełnym przekonaniem zapraszamy do współpracy z Warsztatami Kultury w Lublinie, a na pomoc czekają Inne Brzmienia. 

ZAPISY

O wydarzeniu

Wschód Kultury – Inne Brzmienia (7–10 lipca 2022) zdążył ogłosić wiele fantastycznych zespołów. My już wiemy, że żaden fan muzyki nie poczuje się rozczarowany. Zatem jeśli kochasz muzykę, lubisz być odkrywcą, a może mało Ci książek i dobrych filmów? Jeśli tak, to prawdopodobieństwo, że możesz chcieć zostać naszym Wolontariuszem jest naprawdę wysokie.

Naszym Wolontariuszom oferujemy kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. A przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiet rekrutacyjnych dostępnych na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl

Informacje praktyczne

Kiedy: rekrutacja Wolontariuszy  trwa od 16 maja do 12 czerwca 2022 r.
19 czerwca–5 lipca 2022 r.  – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz., szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji).
5 lipca–11 lipca 2022 r. – największe zaangażowanie Wolontariuszy w przygotowanie wydarzenia (szczegółowy grafik do ustalenia).
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

Wkrótce ruszy nabór Wolontariuszy do kolejnych festiwali organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie: re:tradycja – Jarmark Jagielloński oraz Carnaval Sztukmistrzów.

Zapraszamy do naszej festiwalowej rodziny! 

Sprawdź też: 

Szukamy wolontariuszy na Noc Kultury

 

 

Data

16 maja 2022 - 12 czerwca 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Zapisy
Kategoria
Go to Top