window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Trzy dziewczyny w koszulkach z logiem Nocy Kultury.

Szukamy Wolontariuszy na Noc Kultury!

Po dłuższej przerwie z dużą przyjemnością wracamy do otwartych naborów Wolontariuszy przy letnich wydarzeniach Warsztatów Kultury w Lublinie. Nie mamy wątpliwości czyje wsparcie przyda się nam najbardziej, dlatego z pełnym przekonaniem zapraszamy do współpracy z Warsztatami Kultury w Lublinie, a na pomoc czeka Noc Kultury. 

ZGŁOŚ SIĘ

O wydarzeniu

Noc Kultury (4/5 czerwca 2022) to w tym roku Sztuka Stosowana. A kto lepiej, niż Wolontariusze, doradzi i wytłumaczy, jak stosować się do poszczególnych punktów programu i jak je odnaleźć?

Naszym Wolontariuszom oferujemy kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. A przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiet rekrutacyjnych dostępnych na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl

Informacje praktyczne

Kiedy: rekrutacja Wolontariuszy trwa od 16 do 24 maja 2022

  • 26 maja – 2 czerwca 2022 r. spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz., szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji).
  • 1 – 6 czerwca 2022 r. – największe zaangażowanie Wolontariuszy w przygotowanie wydarzenia (szczegółowy grafik do ustalenia)

Zapisy : przez formularz online dostępny na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach, znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

Wkrótce ruszy nabór Wolontariuszy do kolejnych festiwali organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie : re:tradycja – Jarmark Jagielloński oraz Carnaval Sztukmistrzów.

Zapraszamy do naszej festiwalowej rodziny! 

Sprawdź też

Szukamy Wolontariuszy na Inne Brzmienia

 

Data

16 - 24 maj 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Zapisy
Kategoria
Go to Top