window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Kobieta trzyma w ręce program Jarmarku Jagiellońskiego.

Szukamy Wolontariuszy na Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński

Festiwalowe lato Warsztatów Kultury w Lublinie już w pełni. Dziś rozpoczynamy nawet to kalendarzowe, co oznacza, że coraz bliżej do momentu, kiedy przyda nam się wsparcie przy wydarzeniach, które będą się odbywać w drugiej połowie sezonu urlopowego. Na Wolontariuszy czeka tym razem Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński

ZAPISY

O wydarzeniu

Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński po raz kolejnych zaprezentuje najpiękniejsze obszary rzemiosła i sztuki tradycyjnej, o które trzeba zadbać, aby świat o nich nie zapomniał. Jeśli ten temat leży Ci na sercu podobnie jak nam, interesujesz się tradycją lub kulturą, to znaczy, że zgłaszając się do wolontariatu, trafiasz w dziesiątkę!

Informacje praktyczne:

21 czerwca –26 lipca 2022 r. – rekrutacja Wolontariuszy
2–18 sierpnia 2022 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2–3 godz.) Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji.
Największe zaangażowanie w okresie 18 –22 sierpnia 2022 r. – szczegółowy grafik do ustalenia.

Wolontariuszem mogą zostać osoby w wieku od 13 lat.

Naszym Wolontariuszom oferujemy kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. A przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Informację o zadaniach czekających na Wolontariuszy znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

FORMULARZ

 

Sprawdż także

Szukamy Wolontariuszy na Carnaval Sztukmistrzów

 

Data

21 czerwca 2022 - 26 lipca 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Zapisy
Kategoria
Go to Top