window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Zdjęcie czarno-białe, poziome.

Hidden World oraz Synchrotrony | Z archiwum Innych Brzmień

Opis

Hidden World – Wywodzący się z Puław zespół Hidden World, założony przez muzyków znanych m.in. z takich projektów jak: Panacea, Kaldera czy Black Tapes. Ich styl to wypadkowa wielu różnych fascynacji muzycznych, których fundamentem oraz bazą pozostał punk i hardcore, a poszczególne utwory dryfują w kierunku innych pokrewnych nurtów muzyki alternatywnej. Hidden World wydawniczo związane jest z oficyną Antena Krzyku.

Synchrotrony to powołane niedawno do życia trio, które bazuje na swobodnej improwizacji i poszukiwaniach brzmieniowych. W skład zespołu wchodzą doświadczeni instrumentaliści: perkusista Krzysztof Topolski, znany wszystkim fanom muzyki eksperymentalnej jako Arszyn, kontrabasista Jacek Steinbrich, grający m.in. w projektach TeChytrze czy Mikroelementy oraz saksofonista Maciej Rodakowski, związany na co dzień z zespołem Naczynia.

Informacje praktyczne

Fragment koncertu z archiwum Innych Brzmień. Poniedziałek, 27 lipca 2020  🔥🔥🔥

Premiera o 16:00 na fanpage’u Inne Brzmienia.

Oglądajcie z nami na żywo i dajcie znać jak się bawicie!  😎

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
W obliczu koncertowej posuchy ratujemy Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszamy na premierę nieemitowanego do tej pory materiału video z zeszłorocznej edycji festiwalu.

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Pozostałe nagrania z archiwum Innych Brzmień 2019:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Data

27 lipca 2020
Zakończone!

Czas

16:00 - 16:30

Więcej informacji

FB Inne Brzmienia
Kategoria
Go to Top