window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na zdjęciu widzimy cztery osoby z instrumentami, trzech mężczyzn i jedną kobietę. Na drugim planie jest kobieta uśmiechnięta, siedzi na krześle i trzyma kontrabas oraz uśmiechnięty mężczyzna grający na perkusji . Na pierwszym planie mężczyzna grający na klarnecie. Naprzeciwko mężczyzna grający na trąbce. Zdjęcie zostało wykonane w zamkniętym pomieszczeniu.

TRANSATLANTYK – koncert

Opis

TRANSatlantyk – płynący pod prąd nurtu, przekornie, wbrew formie a jednak z formą, w etosie tradycyjnym albo i nietradycyjnym; to emigracja z miasta na wieś, z dyskotekowych klubów do zapyziałych remiz, nieocieplonych, krytych eternitem, obrzydliwych ale w pięknych okolicznościach przyrody. Sielanka brutalnie zaorana, dziurawe drogi gdzieś między Kocudzą a Tomaszowem Lubelskim, po których telepie bus od przystanku do przystanku (z blachy), nie zatrzymując się przy skręcie do najdzikszych źródeł, gdzie ptaki tworzą muzykę, sto metrów od piękna. Polska groteska. Ta muzyka to wolność poza patosem.

Skład zespołu:

Ula Czerniak – kontrabas
Mikołaj Kubicki – trąbka, rap
Szymon Miśniak – bębny
Michał Żak – kierownictwo, cymbały z recyklingu, sopran sax, klarnet, szałamaja, głos

Informacje praktyczne

Kiedy: 29 lipca 2021, godz. 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, patio
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej. Rezerwacja obowiązuje do godziny 18. 45, jeżeli do tego czasu osoba z rezerwacją nie pojawi się w miejscu koncertu jej wejściówka zostanie anulowana.

Wydarzenie realizowane w ramach Jarmarku Jagiellońskiego 2021 dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Tagi:

Data

29 lipca 2021
Zakończone!

Czas

19:00

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 - patio
Kategoria

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top