window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Grafika podzielona na trzy części. W pierwszej znajduje się talerz, ma którym leży kamień. W drugiej jest dłoń osoby, która trzyma kamień z napisem "Witajcie", a w trzeciej talerz z żabą. Na górze napis "Transferuj drukuj".

Transferuj! Drukuj! | Ceramika | Sztuka Wrażliwości

ZAPISY

Opis

Zapraszamy na pierwsze z trzech spotkań w cyklu inkluzywnych warsztatów z obszaru grafiki artystycznej. Pierwsze spotkanie poświęcimy transferom na ceramice, a konkretnie na talerzu. Dzięki technice transferu, czyli przenoszenia obrazu na różne podłoża, zaprojektujemy ozdobne talerze. Naszą matrycą będą ksera oraz zdjęcia.

Nie stosujemy toksycznych materiałów. Używamy farby transferowej Charbonnel, farby akrylowej, papieru oraz niekonwencjonalnych przedmiotów, ozdabiając ich powierzchnię. Każdy z warsztatów poprzedzony będzie prezentacją poszczególnej techniki.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Niedźwiadek

Warsztat przyjazny autyzmowi

Informacje praktyczne

Kiedy: 30 września 2023 r., godz. 11.00–12.30 
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 7, sala warsztatowa – parter
Dla kogo: dzieci i młodzież w wieku 10–17 lat

Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie warsztatykultury.pl, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział bezpłatny.

Wydarzenia opatrzone literą „e” na grafice oznaczają wydarzenia edukacyjne. 

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Data

30 września 2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:30

Więcej informacji

zapisz się

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala warsztatowa, parter
Go to Top