window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Okładka książki "Co lubią uczucia" Tiny Oziewicz. Przedstawia szarego stwora, który leży na podłodze.

Uczuciowe warsztaty | Spotkanie z Tiną Oziewicz i Aleksandrą Zając

ZAPISY

O wydarzeniu

Zapraszamy na spotkanie i warsztaty z Tiną Oziewicz i Aleksandrą Zając, autorkami bestsellerowych książek obrazkowych pt. „Co robią uczucia?” i „Co lubią uczucia?”. Radość, duma, zachwyt, złość, niepokój, lęk… Wszyscy znamy te emocje. Ale czym się zajmują, kiedy mają wolne? Czy się lubią? I z którymi z nich warto się zaprzyjaźnić?

Prowadzące

Tina Oziewicz – pisarka i tłumaczka, doktor nauk humanistycznych, absolwentka filozofii i filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Autorka jedenastu książek dla dzieci. Największy rozgłos i uznanie przyniosła jej książka „Co robią uczucia” z ilustracjami Aleksandry Zając, nagrodzona w konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka 2021, w konkursie PTWK „Najpiękniejsze Książki Roku 2020” i Plebiscycie Blogerów Lokomotywa, wyróżniona w konkursie Książka Roku PS IBBY, nominowana do prestiżowej francuskiej nagrody Prix Sorcières i przetłumaczona na ponad 20 języków. (tinaoziewicz.com)

Aleksandra Zając – absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysuje i lepi w glinie. Jej „Dziksy” znalazły się w finale międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2014.

Informacje praktyczne

Kiedy: 29 kwietnia 2023, godz. 11.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a , sala widowiskowa – II piętro
Dla kogo: dla dzieci 7+ wraz z pełnoletnim opiekunem
Zapisy: przez formularz online, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
Podczas spotkania będzie można kupić książki w promocyjnej cenie.

Wydarzenia opatrzone literą „e” na grafice oznaczają wydarzenia edukacyjne.

Data

29 kwietnia 2023
Zakończone!

Czas

11:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Go to Top