window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Kadr z filmu. Dziewczyna biegnie przez plażę w od morza w stronę lądu. Blisko morza stoi przyczepa kempingowa. Po lewej stronie widać roślinność. Na środku logo Miasta movie.

W ułamku sekundy | Miasto Movie

O filmie

Diane Kruger wciela się w tym znakomitym dramacie Fatiha Akina w zrozpaczoną, ale też zdeterminowaną kobietę, którą los postawił w sytuacji ekstremalnej. W tytułowym ułamku sekundy, w zamachu bombowym, Katja traci męża i synka. Świat jaki znała w zasadzie przestaje istnieć. Pozostaje uczucie pustki, straty i niebywałego smutku. Z czasem te emocje zmieniają się jednak w gniew i pragnienie zemsty oraz wymierzenie sprawiedliwości. W toku policyjnego śledztwa dowiadujemy się, że za zamachem może stać ekstremistyczna, neonazistowska organizacja. Od tej chwili sensem życia Katji stanie się dotarcie do prawdy i ukaranie winnych. „W ułamku sekundy” to świetna, zniuansowana rola Kruger i sprawna, jak zawsze, reżyseria Akina, autora m.in. pamiętnych filmów „Głową w mur” czy „Na krawędzi nieba”.

Informacje Praktyczne

Kiedy:  13 kwietnia 2022,  godz.19.00 
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa, II piętro
Wstep wolny

Program na kwiecień

Tagi:

Data

13 kwietnia 2022
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria
Go to Top