window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Zdjęcie ilustracyjne. Trzy kobiety szyją na maszynach

ODWOŁANE Warsztaty Krawieckie

Niestety z przyczyn od nas niezależnych musimy odwołać warsztaty. Już wkrótce zaproponujemy kolejne wydarzenia także w wersji online. 


Opis

Lubicie ciąć, szyć i fastrygować? Jeśli tak, to zapraszamy na warsztaty krawieckie. Przez kilka tygodni będziemy pracować nad własnymi projektami pod okiem wykwalifikowanej krawcowej. Nauczymy się zdejmowania miary, kopiowania i modelowania szablonu, kroju i szycia. Efektem warsztatów będą samodzielnie wykonane sztuki odzieży według projektu i pomysłu uczestniczek i uczestników.

Prowadzenie: Helena Mizerska

Informacje praktyczne

Kiedy: 20 października 2020, 27 października 2020, 3 listopada 2020, 10 listopada 2020 (cztery kolejne wtorki), godz. 17.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 sala warsztatowa, parter

Dla kogo: Warsztaty skierowane są do osób dorosłych znających podstawy szycia i obsługi maszyny wieloczynnościowej. Uczestnicy i uczestniczki sami zaopatrują się w potrzebne materiały (nie szyjemy z dzianin).

Zapisy: zapraszamy do wypełnienia formularza online. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, udział bezpłatny.

REGULAMIN 

Data

10 listopada 2020
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala warsztatowa, parter
Go to Top