window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Ilustracja graficzna, orientacja pozioma. Przedstawia kolorowe, kwiatki z łodygami i liśćmi na szarym tle. Kształy kwiatów są geometryczne. Łodygi i liście mają rózne odcienie koloru zielonego, płatki kwiatktów są w kolorach: żólty, pomarańczowy, różowy. W lewym górnym rogu logotyp Warsztatów Kultury w kolorze białym.

My jaskiniowcy | warsztat dla dzieci od 6 lat wraz z pełnoletnim opiekunem

Opis

Gdyby dziś miało powstać malarstwo naskalne co by przedstawiało? Jednorożca? Krainę Lodu? A może najnowszy model iPhone’a? Uczestnicy warsztatów poszukają odpowiedzi na te oraz inne pytania. Inspiracją zajęć będą malowidła naskalne z jaskini Lascoux. Wspólnie prześledzimy formę wyrazu i materiały użyte przez prehistorycznych artystów. Każdy z uczestników przeobrazi się we współczesnego jaskiniowca i przedstawi istotne elementy swojego życia. Nie będzie to tylko wycieczka sentymentalna, ale przede wszystkim dobra zabawa. Będziemy lepić z gliny, malować palcami, rozpryskiwać farbę. Efekty nas zaskoczą.
prowadzenie: Marzena Miszczuk-Głowacka

Informacje praktyczne

Kiedy: 23.07.2020 od godz. 17.00
Zapisy: https://bit.ly/jaskiniowcy udział bezpłatny, zapisy on-line, liczba miejsc ograniczona
Regulamin: https://bit.ly/regulamin-jaskiniowcy

Data

23 lipca 2020
Zakończone!

Czas

17:00

Lokalizacja

plac Litewski
Plac Litewski, Lublin
Go to Top