window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
grafika przedstawiająca siedząca elegancko kobieta z czerwoną różą zamiast głowy

Wewnętrzne źródło kreatywności | „Jak będę duża, zostanę… GRAFICZKĄ”

Opis

Czy projektowanie może być intuicyjne? Jakie znaczenie ma odczuwanie, obserwacja, uważność i gdzie szukać inspiracji? Co mają wspólnego gesty i litery? Co to znaczy, kiedy na swoje logo wybieram małpę, a co jeśli wróbelka? Zapraszamy Przyjaciółki na warsztat-spotkanie, którego zadaniem jest skontaktowanie się z wewnętrznym źródłem kreatywności, otwarcie na eksperyment, improwizację i zabawę. Ważny będzie sam proces tworzenia i dochodzenia do różnych rozwiązań, a niekoniecznie finalna praca.

Prowadzenie: Aleksandra Cieślak

Informacje praktyczne

Kiedy: 20 listopada 2021, godz. 11.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala warsztatowa
Dla kogo: dla Dziewczyn od 13 lat i ich Przyjaciółek
Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.

Biogramy

Aleksandra Cieślak – autorka książek dla dzieci (m. in. Co wypanda co nie wypanda, Od 1 do 10, Love story, Świńska książeczka, U fryzjera), reżyserka i dramaturżka (elektroopera „Piwnice” / Mała Warszawska Jesień 2020, Tit Anik / Teren TR), ilustratorka, inicjatorka i prowodyrka działań performatywnych na Mickiewicza (Dziady na Mickiewicza, Pokój na Mickiewicza, Królowa Śniegu). Współtworzy Kolektyw Aurora. W swoich działaniach eksploruje słowo i obraz jako narzędzia autoekspresji i samouzdrawiania, jej warsztaty mają charakter głębokiego spotkania z samym sobą i innymi uczestnikami i nie wymagają umiejętności rysunkowych.

Data

20 listopada 2021
Zakończone!

Czas

11:00

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala warsztatowa, parter
Go to Top