window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Kadr z filmu Wieża. Jasny dzień. Na zdjęciu kobieta trzymająca na rękach małą dziewczynkę

Wieża. Jasny dzień | Miasto Movie

Opis

Miasto movie powraca! Wiosna w naszym cyklu miała należeć do kobiet. Niestety przez pandemię, która brutalnie pokrzyżowała plany wszystkim, w tym również kinomanom, musieliśmy zarządzić przymusową pauzę w naszych pokazach. Dziś, kiedy powoli wchodzimy już w czas letni, chcemy wrócić z tytułami zaplanowanymi na marzec oraz kwiecień i w pełni zaprezentować filmowe „Miasto kobiet” w wersji plenerowej – na naszym klimatycznym patio, w kamienicy przy ul. Grodzkiej 7!

Uwaga! Seans objęty rezerwacją miejsc: https://forms.gle/WY4J2e6yM8ad1DCx5

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Reżyserka Jagoda Szelc w swoim debiutanckim filmie w niezwykle interesujący sposób łączy gatunki dramatu, kina psychologicznego, thrillera, a chwilami wręcz horroru. Bohaterkami filmu czyni dwie kobiety, dwie siostry, a w zasadzie również dwie matki. Pierwsza z nich to Mula, której córka Nina szykuje się właśnie do pierwszej komunii. Biologiczną matką dziewczynki jest jednak Kaja, młodsza siostra Muli, która opuściła rodzinny dom dawno temu. Tuż przed nadchodzącą uroczystością Kaja niespodziewanie wraca i wkracza w życie siostry oraz „jej/swojego” dziecka. Konfrontacja kobiet wydaje się być nieunikniona. „Wieża. Jasny dzień” to oryginalne zarówno w formie, jak i treści współczesne polskie kino, z pewnością warte zobaczenia.

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Informacje praktyczne

Kiedy: 17 czerwca, środa, godz. 21.00
Gdzie: Warsztaty Kultury, patio Grodzka 7
Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona – wymagana rejestracja

https://forms.gle/WY4J2e6yM8ad1DCx5

Data

17 czerwca 2020
Zakończone!

Czas

21:00

Więcej informacji

Rezerwacja miejsc

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 - patio
Kategoria

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top