window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Wolontariusze Kultury

Wolontariusz Kultury 2020 | Nabór

Pracowników Warsztatów Kultury w Lublinie nie trzeba przekonywać dlaczego cenimy pomoc wolontarystycznej asysty. Przekonajcie się, dlaczego warto jest rozpocząć tę przygodę! Po raz kolejny rusza rekrutacja do programu Wolontariusz Kultury!

Opis

Współpraca przy ważnych dla miasta i jego mieszkańców wydarzeniach to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności, ale także szansa na przeżycie niezapomnianego lata, poznanie zespołu, który w pracę wkłada całe swoje serce, a przede wszystkim możliwość zaskoczenia samego siebie tym, jak wiele można się nauczyć i przeżyć w krótkim czasie.

Kim jest Wolontariusz Kultury?
To osoba, która kocha kulturę i chce być częścią ważnych dla Lublina wydarzeń. Jest zainteresowana ideą wolontariatu, a przede wszystkim leży jej na sercu rozwój naszego miasta. Do współpracy zapraszamy mieszkańców Lublina w wieku od 16 do 75 lat, którzy chcą rozpocząć przygodę z wolontariatem lub kontynuować ją na innym poziomie.

Jak stać się Wolontariuszem Kultury?
Przygotowaliśmy dla Was cykl bezpłatnych warsztatów i praktyk, dzięki którym zyskacie szeroką wiedzę, aby sprawnej współpracować z organizatorami wydarzeń kulturalnych oraz sprawniej poruszać się w szeroko pojmowanym sektorze kultury. Prowadzący to osoby związane od lat z działalnością kulturalną w Lublinie, regionie i Polsce.

Zajęcia podzieliliśmy na dwa moduły:

Moduł szkoleniowy, podczas którego dowiecie się jak dotrzeć do odbiorcy, jak opowiedzieć o sobie i wydarzeniu, przy którym pomagamy, jakich narzędzi internetowych warto używać, aby kibicować lubianym wydarzeniom, a przede wszystkim spotkacie się z zespołem Warsztatów Kultury, z którym później będziecie współpracować.

Moduł praktyczny – wszyscy uczestnicy projektu wezmą udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie (do zaliczenia programu potrzebny jest udział przy dwóch wybranych wydarzeniach).
Uczestnicy projektu będą brać udział w spotkaniach i warsztatach w trybie weekendowym od 14 marca do 9 października 2020 (od 2 do 3 spotkań w miesiącu, w wymiarze 6 godzin).

Informacje praktyczne

Od 20 lutego do 5 marca 2020 czekamy na Wasze zgłoszenia.

  1. Wypełnij FORMULARZ ONLINE
  2. Poczekaj na wyniki rekrutacji (wyniki prześlemy drogą mailową 9 marca)
  3. Przyjdź na pierwsze zajęcia razem z podpisaną umową i regulaminem (zajęcia odbywać się będą w Warsztatach Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, 20 – 112 Lublin)
  4. Rozpocznij najbardziej innowacyjny i kompleksowy kurs dla wolontariuszy w Lublinie.

UMOWA
REGULAMIN

Data

20 lutego 2020 - 05 marca 2020
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Go to Top