window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na niebieskim tle grafika z dziewczynką, która trzyma się za sznurek chmury. Napis: Wrażliwe jak dziecko. Wystawa ilustracji.

Wrażliwe jak dziecko | wystawa

Opis

Z przyjemnością zapraszamy na wyjątkową wystawę pod tytułem „Wrażliwe jak dziecko”. To zbiór 12 unikalnych prac artystycznych, które powstały w celu ukazania wyzwań, z jakimi borykają się dzisiaj najmłodsi. Ta niezwykła ekspozycja jest próbą zagłębienia się w świat uczuć i myśli dzieci, abyśmy my jako dorośli mogli lepiej je zrozumieć. Obrazy uznanych artystek, takich jak m.in. Emilia Dziubak, Joanna Rusinek, Nika Jaworowska-Duchlińska, Joanna Bartosik i Marianna Sztyma odsyłają do ważnych pytań o kondycję psychiczną dzisiejszego dziecka.

Przy obrazach znajdują się QR kody, które przekierowują do artykułów opublikowanych w magazynach „Newsweek Psychologia Dziecka” i „Newsweek Psychologia Nastolatka”, których autorami i autorkami są eksperci z dziedziny psychologii i psychoterapii dzieci oraz młodzieży.

Partnerem wystawy jest Fundacja ING Dzieciom.

Informacje praktyczne:

Kiedy: 7–28 września 2023, pon.–pt., godz. 10.00–17.00
Gdzie:
Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – parter
Wstęp wolny

 

Data

28 września 2023
Zakończone!

Czas

10:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 7
Kategoria
Go to Top