window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Fotografia przedstawia drobne białe kwiaty w wiklinowym koszu. Na pierwszym tyle napisy "Ziołowe herbarium. Minikurs online w trzech spotkaniach" Pod napisem logotyp Jarmarku Jagiellonskiego oraz symbol języka migowego

Ziołowe herbarium cz. 2 | Minikurs online w 3 spotkaniach

Opisem

Nauczymy Was jak zrobić zielnik :) W trzech spotkaniach!

Herbarium, czyli inaczej zielnik, to tradycyjny i nadal aktualny sposób przechowywania roślin. Najfajniejsze jest to, że zielnik można wykonać samemu i tajemnice tej klasycznej metody będziemy odkrywać w trakcie minikursu.

Robienie własnego herbarium to najlepsza ścieżka nauki rozpoznawania roślin i utrwalania wiedzy botanicznej. Będziemy robić zielnik wyjątkowy, gdyż będzie to zielnik roślin leczniczych. Krok po kroku nauczymy się jak zioła zbierać, rozpoznawać, suszyć i opisywać.

Zapraszam Cię serdecznie na spotkanie z naturą, światem ziół i szeleszczącego papieru. Mam na imię Joanna, z wykształcenia jestem biolożką i zielarką. W życiu zajmuje mnie i fascynuje wiele rzeczy, ale moją największą pasją są zioła.

Informacje praktyczne 

16 czerwca, godz. 17.00 | Ziołowe herbarium – minikurs online, Część II

Premiera online na stronie Jarmark Jagielloński w Lublinie.

 

Data

16 czerwca 2020
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:00
Go to Top