Grafika ze stosem książek i napisem: Wszystkie książki wydane przez Warsztaty Kultury taniej o 30% do 7 grudnia.

Dziś Mikołajki, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Nie martw się, mamy dla Ciebie kilka propozycji last minute, które na pewno przypadną do gustu Twoim bliskim. Co ważne, są dostępne elektronicznie lub jeszcze dzisiaj do odbioru w naszej siedzibie na Starym Mieście.

Program

Bilety na koncert zespołu Nagrobki | Strefa Innych Brzmień
Jeśli Twoja druga połówka, przyjaciel lub znajomy uwielbia muzykę, to bilety na koncert zespołu Nagrobki będą idealnym prezentem na Mikołajki. Zespół wystąpi już 7 grudnia na Grodzkiej 5a w Warsztatach Kultury. Bilety (w promocyjnej cenie tylko jeszcze dziś) dostępne są w naszym sklepie internetowym. W dniu koncertu cena wzrośnie o 10 zł.
Kiedy: 7 grudnia 2023, godz. 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury, Grodzka 5a – sala widowiskowa
Bilety:
30 zł – dostępne jeszcze dziś online na stronie sklep.warsztatykultury.pl oraz stacjonarnie w sekretariacie Warsztatów Kultury, Grodzka 7 – pok. 105.
40 zł – w dniu koncertu przed wejściem na salę.


Mikołajkowy pokaz kinowy | Gliniarz w przedszkolu | Miasto Movie
A może Twoja pociecha / partner / dziewczyna marzy o spędzeniu miło razem czasu, oglądając świąteczne filmy? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Dziś – 6 grudnia o 19.00 – na Grodzkiej 5a w naszej siedzibie odbędzie się specjalny mikołajkowy seans filmu „Gliniarz w przedszkolu”. Specjalnie, z myślą o dzieciach, film będzie odtworzony z lektorem. Wstęp wolny!
Kiedy: 6 grudnia 2023, godz. 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury, Grodzka 5a, sala widowiskowa
Wstęp wolny


Mikołajkowa promocja na książki – nie przegap okazji!
Bliska Ci osoba uwielbia czytać książki? To idealna okazja, aby uzupełnić jej/jego biblioteczkę. Tylko jeszcze do jutra można będzie skorzystać z mikołajkowej promocji -30% na książki naszego wydawnictwa. Zamówienie w naszej siedzibie możesz odebrać nawet tego samego dnia.
W naszej księgarni mamy propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Tym starszym szczególnie polecamy pozycje z serii Wschodni Express, m.in. autorstwa Kateryny Babkiny pt. „Nikt tak nie tańczył jak mój dziadek” oraz „Sonia”. Dla młodszych idealnie sprawdzą się ilustrowane „Wiersze o Lublinie” Zbigniewa Dmitrocy.