Okładka książki "Dobra nasza! Polska. Przewodnik dla dzieci". Na okładce znajdują się różne postacie, ludzie i istoty mitologiczne, które wskazują palcami na tytuł.

Dobra nasza! Polska. Przewodnik po Polsce dla dzieci | Spotkanie i warsztaty rodzinne

ZAPISY

O wydarzeniu

Czy wiecie, jak opowiadać historie? Potraficie zrobić to tak, żeby zainteresować czytelnika albo słuchacza? Przy pisaniu książki umiejętność opowiadania jest superważna!
Podczas warsztatów wspólnie stworzycie niepowtarzalny przewodnik po Polsce. Małgorzata Ruszkowska i Klaudia Kozińska poćwiczą z Wami sztukę opowiadania i rysowania. Podczas spotkania powstanie bardzo zabawny, pełen zwrotów akcji komiks o Waszych ulubionych miejscach w Polsce. Brzmi dobrze? Koniecznie przyjdźcie na warsztaty. Będziemy dużo opowiadać, dużo rysować i jeszcze więcej się śmiać!

Prowadzące

Małgorzata Ruszkowska – z wykształcenia etnolożka, z zawodu człowiek od wszystkiego. Przewodniczka po Warszawie, współzałożycielka duetu Mead Ladies, redaktorka, współautorka dwóch książek kulinarnych i dwóch dla dzieci oraz zawodowa zbieraczka dzikich roślin, właścicielka manufaktury kosmetyków i kadzideł, włóczykijka zawsze pakująca się w tarapaty i mama. Jest miłośniczką kotów i wszelkich czterołapnych stworzeń.

Klaudia Kozińska – graficzka, plakacistka, projektantka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z dyplomem z malarstwa i projektowania książki. Współpracuje m.in. ze SPATiF-em i z Carnavalem Sztukmistrzów w Lublinie. Na co dzień wycina, rysuje i maluje. Wybiera klasyczne narzędzia takie jak kredka, ołówek, marker, kolorowy papier, tusz.

Informacje praktyczne

Kiedy: 13 kwietnia 2023, godz. 17.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
Dla kogo: dla dzieci 7+ wraz z pełnoletnim opiekunem
Zapisy: przez formularz online, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
Podczas spotkania będzie można kupić książki w promocyjnej cenie.

Wydarzenia opatrzone literą “e” na grafice oznaczają wydarzenia edukacyjne.

Data

13 kwietnia 2023
Zakończone!

Czas

17:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro