Mężczyzna z plecakiem na plecach wspina się po skałach. Na środku logo pokazów filmowych Miasta Movie.

Dżungla | Miasto Movie

Film jest ekranizacją książki znanego podróżnika, Yossiego Ghinsberga, opartej przede wszystkim na jego wspomnieniach z wyprawy do serca amazońskiej dżungli.

Opis filmu

reż. Greg McLean, czas 115’, 2017 r.

Film jest ekranizacją książki znanego podróżnika Yossiego Ghinsberga, opartej przede wszystkim na jego wspomnieniach z wyprawy do serca amazońskiej dżungli. Ghinsberg (w filmie z powodzeniem wciela się w niego Daniel Radcliffe) wraz z dwójką przyjaciół i tajemniczym przewodnikiem wyruszają na poszukiwanie zaginionego plemienia. Cel wyprawy nie jest jedyną motywacją bohaterów. Chcą oni także wyrwać się z bezpiecznego świata współczesnej cywilizacji i zakosztować prawdziwej dzikiej przygody. Zmierzyć się z pięknym, ale też nieprzewidywalnym światem natury. Do pewnego momentu ich wyprawa przebiega bez przeszkód, w pewnej chwili jednak sprawy zaczynają się mocno komplikować, a każda kolejna decyzja będzie warunkować ich przeżycie w ekstremalnych okolicznościach. 

Informacje praktyczne

Kiedy: 2 luty 2022, godz. 19:00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro.

Wstęp wolny. Podczas projekcji należy mieć zakryte maseczką usta i nos. Osoby z objawami przeziębienia prosimy o pozostanie w domu.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19

Drodzy uczestnicy, zapewne słyszeliście o aktualnych zmianach w przepisach dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych podczas pandemii COVID-19 i chcielibyście wiedzieć jak to wpłynie na Wasz udział w naszych koncertach / pokazach filmowych czy spotkaniach.
Zapraszamy absolutnie WSZYSTKICH do udziału w naszym wydarzeniu w bezpieczny i zgodny z przepisami sposób:
1. pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczki, której noszenie będzie wymagane na terenie Warsztatów Kultury
2. jeśli posiadasz Unijny Certyfikat COVID tj. jeden z następujących dokumentów umożliwiających niewliczanie Cię w ustanowione limity widzów tj.:
– certyfikat szczepienia, – certyfikat o negatywnym wyniku testu – certyfikat ozdrowienia
weź go ze sobą i pokaż obsłudze przy wejściu do sali. Osoby z takim zaświadczeniem wchodzą bez limitu związanego z bezpieczeństwem covidowym

3. udział w wydarzeniu mogą wziąć także osoby, które nie posiadają żadnego z powyższych certyfikatów, natomiast może zdarzyć się sytuacja, kiedy osiągniemy limit i dlatego warto przyjść wcześniej. Nowe przepisy pozwalają nam wpuścić do siedziby określoną liczbę osób, które zaświadczenia o szczepieniu nie posiadają.
4. jeśli masz objawy przeziębienia, zostań w domu.
Prosimy o wyrozumiałość i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nowe obostrzenia nie wpłynęły negatywnie na odbiór kultury 🙂

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. 

Sprawdź także pozostałe pokazy w lutym

9 lutego 2022 godz.19.00 | “W samym sercu morza,  reż. Ron Howard, czas 121’, 2015 r.
16 lutego 2022 godz. 19.00 | “Priscilla, krótlowa pustyni”, reż. Stephan Elliott, czas 104’, 1994 r.
23 lutego 2022 godz. 19.00 | “Siekierezada”, reż. Witold Leszczyński, czas 78’, 1985 r.

 

 

 

Tagi:

Data

02 lutego 2022
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria