Okładka książki „Kto ukradł jutro?" Olgi Ptak. Na jednej stronie okładki jest litera "O", a na drugiej stronie litera "L".

Olga Ptak „Kto ukradł jutro?” | spotkanie z autorką

Zapraszamy na spotkanie z Olgą Ptak, autorką książki „Kto ukradł jutro?”. Ta niezwykła publikacja oprócz swojej ciekawej formy wydawniczej, gdyż składa się z dwóch części połączonych jedną wspólną obwolutą, ma dwóch narratorów – matkę i dziecko, Olgę i Leona. Każde z nich własnym językiem opowiada o swoim, odmiennym świecie. Mikroświaty obojga nakładają się na siebie, wzajemnie uzupełniają, nigdy jednak w pełni do siebie nie przystając. To bardzo ważna książka dla wszystkich rodziców, opiekunów, terapeutów, nauczycieli, psychologów, pedagogów i lekarzy wszelkich specjalizacji mających kontakt z osobami w spektrum autyzmu.

Spotkanie poprowadzi: Kasia Chróścik Fundacja „Nie tylko autyzm”

Informacje praktyczne 

Kiedy: 5.07.2023, 19.00-20.00

Gdzie: FB Warsztatów Kultury

Dla kogo: młodzież i dorośli

Udział bezpłatny

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Logotypy Warsztatów Kultury, Instytucji Kultury Miasta Lublin, Lublina Miasta Inspiracji, Europejskiej Stolicy Młodzieży, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

Data

05 lipca 2023
Zakończone!

Czas

19:00

Więcej informacji

FB Warsztatów Kultury