Ilustracja. Graficznie przedstawiony regał ma dorysowane łapy, ogon i idzie. Napis "Projekt regał 5" Logo Warsztatów Kultury

Przejrzałem cię! | Warsztaty w ramach wystawy Regał

ZAPISY

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Mają Michalską, podczas których każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć własną transparentną książeczkę. Wraz z prowadzącą będziemy budować nasze opowieści tak, by po nałożeniu na siebie poszczególnych stron stworzyły one jednowarstwową ilustrację.
Prowadząca: Maja Michalska – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, gdzie obecnie pełni rolę asystentki w II Pracowni Grafiki – Grafiki Cyfrowej i Serigrafii. Laureatka nagrody Grand Prix 2019 w kategorii artystycznej na najlepszy dyplom na UAP w 2019 roku, w konkursie im. Marii Dokowicz. Porusza się w obszarze grafiki, książki artystycznej, powieści graficznej, tkaniny artystycznej.

Informacje praktyczne

Kiedy: 20 stycznia 2023, godz. 9.00–13.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Dla kogo: dla dzieci 6–14 lat
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie warsztatykultury.pl, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN


Projekt Regał
Projekt „Regał” jest rodzajem wystawy objazdowej połączonej ze spotkaniami i warsztatami. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie związane z promowaniem książki autorskiej, czytelnictwa i ilustracji. „Regał” powstał z inicjatywy Muzeum Regionalnego w Słupcy i Pracowni Ilustracji Wydawniczej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Książki prezentowane w ramach wydarzenia to wypożyczone na czas wystawy i warsztatów dzieła artystów, które nie ujrzały półek księgarń i być może nie ujrzą ich wcale. Książki autorskie – przepiękne, zabawne, o głębokiej treści, nietuzinkowym wykonaniu, osobiste – wreszcie mają swoją szansę! Udział w wydarzeniu to niespotykana okazja do kontaktu z wcześniej niepublikowanymi, niepowtarzalnymi tekstami literackimi, możliwość spotkania autorów oraz duża dawka inspiracji dla twórczości własnej.
Kiedy: 16–31.01.2023 (z wyłączeniem weekendów) w godz. 9.00–16.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala 204 – II piętro
Dla kogo: dla dzieci od 5 lat, młodzieży, dorosłych
Wstęp wolny

Data

20 stycznia 2023
Zakończone!

Czas

09:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala wystawowa, II piętro