Małe Inne Brzmienia

Autorski program edukacyjny towarzyszący Inne Brzmienia Art’n’Music Festival. Polega na oswajaniu dzieci i młodzieży z dźwiękiem, różnymi gatunkami muzycznymi oraz pokazuje, że muzyka to bogate terytorium poznawcze, stwarzające ogromne pole dla pasjonującej zabawy.

 

Wszystkie warsztaty mają charakter praktyczny i nastawione są na wzmacnianie twórczego potencjału uczestników. Tworząc program spotkań, stawiamy sobie za cel rozwijanie aktywnych postaw, kreatywnego myślenia, umożliwianie spotkania z twórcami muzycznymi, a wartością nadrzędną jest dialog i otwieranie się na rzeczywiste potrzeby uczestników. Warsztaty pozwalają odkryć swój potencjał twórczy w atmosferze wspaniałej zabawy. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych, doświadczenie muzyczne nie jest wymagane. Podczas ubiegłych edycji dzieci i młodzież nauczyły się m.in. tworzyć instrumenty z marchwi, grać na butelkach napełnionych wodą, a także skomponowały i nagrały piosenkę ilustrowaną teledyskiem.

W ramach Małych Innych Brzmień odbywają się m.in. warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!”* realizowane przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.

GDZIE: Warsztaty Kultury w Lublinie, Stare Miasto w Lublinie

KIEDY: większość warsztatów odbywa się w trakcie Inne Brzmienia Art’n’Music Festival

WSTĘP: warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy (czerwiec)

Dziecko wykleja plasteliną obrazek na kartce

W najbliższych dniach

Minione wydarzenia

Kontakt

Chcesz poznać historię projektu