window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na czerwonym tle czerwone kształty geometryczne.

Ćwiczenia z otwierania formy – twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci 6-10 lat | ODWOŁANE

ZAPISY

Opis wydarzenia:

Oskar Hansen mówił o tym, że rozmawiać można ze sobą bez użycia słów, ale też za pomocą różnych gestów i materiałów. Podczas spotkania porozmawiamy o rodzajach komunikacji oraz wspólnie wypracujemy własne. Inspiracją będą dla nas materiały o różnej strukturze i wielkości. Zastanowimy się też nad tym czy widz może w jakiś sposób zmienić czyjeś dzieło sztuki? W jaki sposób to, co indywidualne może stać się czymś wspólnym? W trakcie spotkania będziemy uważnie patrzeć, a także działać twórczo: tworzyć, zmieniać, uzupełniać i przekształcać.

O prowadzącej wydarzenie:

Warsztaty poprowadzi Agata Sztorc – znakomita edukatorka, historyczka sztuki, pasjonatka dostępności. Kuratorka programu edukacyjnego w Galerii Labirynt.

Informacje praktyczne:

Kiedy: 26 marca (sobota), godz. 10.30
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala warsztatowa – parter
Zapisy: udział w warsztatach bezpłatny, zapisy za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie warsztatykultury.pl Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 lat wraz z dorosłymi opiekunami.

Informacje o bezpieczeństwie: zakładka bezpieczeństwo

Sprawdź także

19 marca 2022 | Rzeźba otwarta

 

Data

26 marca 2022
Zakończone!

Czas

10:30

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala warsztatowa, parter
Kategoria
Go to Top