window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Twarz Ewy Furgał zasłonięta do połowy jej książką - "Dziewczyna w spektrum". W lewym dolnym rogu logo Sztuki Wrażliwości.

Ewa Furgał „Dziewczyna w spektrum” | Sztuka Wrażliwości

Spotkanie z autorką poświęcone jej książce.

Opis wydarzenia:

Autorka opisuje swoje doświadczenia jako kobiety w spektrum autyzmu, porusza zarówno kwestie emocji, jak i społecznego odbioru. Książka miała swoją premierę w styczniu 2022 roku. Ewa Furgał jest autorką bloga „Dziewczyna w spektrum”, którego fragmenty zostały umieszczone w publikacji. 

Informacje praktyczne:

Prowadzenie: Kasia Chróścik.

Kiedy: 9 lutego 2022, godz. 19:00.

Gdzie: Facebook Warsztatów Kultury w Lublinie.

Dla kogo: dla dorosłych.

Informacje o bezpieczeństwie w zakładce „Bezpieczeństwo”

Zobacz też:

Zabawy sensoryczne | Sztuka Wrażliwości

Gra Zmysłów – instalacja sensoryczna | Sztuka Wrażliwości

 

Sztuka Wrażliwości

Sztuka Wrażliwości to cykl wydarzeń, warsztatów, webinarów o charakterze integracyjnym i edukacyjnym skierowany do dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu oraz ich rodzin i bliskich.Ważnym punktem projektu są działania edukacyjne dla osób spoza środowiska neuroatypowego, zmieniające schematy myślenia o autyzmie poprzez przedstawienie osób autystycznych jako ludzi o szczególnej wrażliwości, stanowiących integralną część naszego społeczeństwa oraz dające przestrzeń w otaczającej nas rzeczywistości dla ich neuroróżnorodności.

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. 

Logotypy organizatorów

Data

09 lutego 2022
Zakończone!

Czas

19:00

Więcej informacji

Facebook
Go to Top