window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Namioty oraz ścieżka sensoryczna z mat w zaciemnionym pokoju. Po ścieżce porusza się jedno dziecko. Pomieszczenia pilnuje kobieta. W lewym dolnym rogu logo Sztuki Wrażliwości.

Gra Zmysłów – instalacja sensoryczna | Sztuka Wrażliwości

Zapraszamy dzieci do wyprawy w świat zmysłów.

Opis wydarzenia

Gra zmysłów to instalacja sensoryczna, która jest wyprawą dzieci w świat faktur, tekstur, dźwięków i zapachów oraz gry światła i cienia. Każdy zwiedzający instalację będzie mógł w przyjaznych sensorycznie warunkach doświadczać przeróżnych wrażeń płynących z przestrzeni, przy zaangażowaniu po kolei prawie każdy ze zmysłów.

Informacje praktyczne:

Kiedy: 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 lutego 2022, godz. 11:00 i 12:00 (dwie grupy).
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro.
Dla kogo: dzieci w wieku 2-10 lat wraz z dorosłym opiekunem.
Zapisy: udział bezpłatny, zapisy przez formularz on-line dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury w Lublinie.

Informacje o bezpieczeństwie w zakładce „Bezpieczeństwo”

Zobacz też

Ewa Furgał „Dziewczyna w spektrum” | Sztuka Wrażliwości
Zabawy sensoryczne | Sztuka Wrażliwości

Sztuka Wrażliwości

Sztuka Wrażliwości to cykl wydarzeń, warsztatów, webinarów o charakterze integracyjnym i edukacyjnym skierowany do dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu oraz ich rodzin i bliskich. Ważnym punktem projektu są działania edukacyjne dla osób spoza środowiska neuroatypowego, zmieniające schematy myślenia o autyzmie poprzez przedstawienie osób autystycznych jako ludzi o szczególnej wrażliwości, stanowiących integralną część naszego społeczeństwa oraz dające przestrzeń w otaczającej nas rzeczywistości dla ich neuroróżnorodności.

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. 

Logotypy organizatorów

Data

25 lutego 2022
Zakończone!

Czas

11:00

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala wystawowa, II piętro
Go to Top