window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Mężczyzna na tle gór. Na środku logo Miasta Movie.

„Niebiańska plaża” | Miasto Movie

Opis

Umiejscowiona w przepięknych plenerach Tajlandii i Zatoki Tajlandzkiej antyutopijna opowieść Danny’ego Boyle’a. Reżyser legendarnego „Trainspotting” tym razem zabiera widzów na odizolowaną od świata tropikalną, rajską wydawać by się mogło, wyspę. Naszym przewodnikiem po tym miejscu jest młody Amerykanin Richard (w tej roli Leonardo DiCaprio). Znudzony i rozczarowany współczesnym światem chłopak, wraz z dwójką zapoznanych Francuzów, postanawia porzucić cywilizację i odnaleźć tajemniczą wyspę, na której ponoć żyje w szczęściu i harmonii idealne społeczeństwo. Po dotarciu do celu bohaterowie zaczynają jednak dostrzegać także ciemne strony i prawa rządzące komuną, na czele której stoi charyzmatyczna Sal (grana przez Tildę Swinton). Boyle stawia pytania o to, czy idylla i bezkonfliktowe społeczeństwo są w ogóle możliwe, nie tracąc przy tym z oczu klasycznych zasad dobrego kina przygodowego.

Informacje praktyczne

Kiedy: 15 grudnia 2021, godz. 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa, II piętro
Wstęp wolny

Program na grudzień:

1 grudnia 2021, godz.19.00 „Midsommar. W biały dzień”, reż. Ari Aster, czas 147’, 2020 r.

8 grudnia 2021, godz. 19.00 „Kochankowie z księżyca. Moonrise Kingdom”, reż.  Wes Anderson, czas 94‘, 2012 r.

15 grudnia 2021, godz.19.00 „Niebiańska plaża”, reż. Danny Boyle, czas 119’, 2000 r.

 

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19

Drodzy uczestnicy, zapewne słyszeliście o aktualnych zmianach w przepisach dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych podczas pandemii COVID-19 i chcielibyście wiedzieć jak to wpłynie na Wasz udział w naszych koncertach / pokazach filmowych czy spotkaniach.
Zapraszamy absolutnie WSZYSTKICH do udziału w naszym wydarzeniu w bezpieczny i zgodny z przepisami sposób:
1. pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczki, której noszenie będzie wymagane na terenie Warsztatów Kultury
2. jeśli posiadasz Unijny Certyfikat COVID tj. jeden z następujących dokumentów umożliwiających niewliczanie Cię w ustanowione limity widzów tj.:
– certyfikat szczepienia, – certyfikat o negatywnym wyniku testu – certyfikat ozdrowienia
weź go ze sobą i pokaż obsłudze przy wejściu do sali. Osoby z takim zaświadczeniem wchodzą bez limitu związanego z bezpieczeństwem covidowym

3. udział w wydarzeniu mogą wziąć także osoby, które nie posiadają żadnego z powyższych certyfikatów, natomiast może zdarzyć się sytuacja, kiedy osiągniemy limit i dlatego warto przyjść wcześniej. Nowe przepisy pozwalają nam wpuścić do siedziby określoną liczbę osób, które zaświadczenia o szczepieniu nie posiadają.
4. jeśli masz objawy przeziębienia, zostań w domu.
Prosimy o wyrozumiałość i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nowe obostrzenia nie wpłynęły negatywnie na odbiór kultury 🙂

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. 

Tagi:

Data

15 grudnia 2021
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria
Go to Top