window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Grafika ze starszy mężczyzną i chłopcem, którzy trzymają za sznurek dom. Dom unosi się do góry przez balony, które zaczepione są do dachu.

Odlot | Miasto movie

Opis filmu

Ostatnim filmem w ramach majowych pokazów Miasto movie będzie fenomenalna animacja ze studia Pixar – nagrodzony dwoma Oscarami „Odlot”. Jest to historia 70-letniego Carla –człowieka, który po śmierci żony postanawia dosłownie odlecieć swoim domem w przestworza i porzucić dotychczasowe życie. Pech lub traf, w zależności od rozwoju akcji, chciał, iż niespodziewanym pasażerem na gapę został w tej podróży 8-letni Russell. Od tej pory obaj bohaterowie będą musieli razem stawić czoła niejednej przygodzie, a przy okazji dowiedzieć się prawdy o sobie i otaczającym ich świecie. „Odlot” w zgodnej opinii widzów i krytyków uznawany jest dziś za jedną z najważniejszych animacji w światowej kinematografii. Mądre, pouczające, a jednocześnie dostarczające znakomitej rozrywki dzieło powinno zadowolić kinomanów w każdym wieku, tym bardziej, że zaprezentujemy je w naszym cyklu już 31 maja, czyli w przededniu Dnia Dziecka. Jest to zatem idealna propozycja dla wszystkich grup wiekowych i dobrze dopełnia nasz wiosenny motyw przewodni – miasto generacji.

Informacje praktyczne

Kiedy: 31 maja 2023, godz. 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
Wstęp wolny

Film w j.polskim

Program na maj 2023

Tagi:

Data

31 maja 2023
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria
Go to Top