window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Busker daje występ na placu po farze. Dookoła jest duży tłum. Napis: busker contest - open call

Open Call do udziału w konkursie buskerskim Carnavalu Sztukmistrzów 2024!

Ogłaszamy nabór zgłoszeń do konkursu buskerskiego Carnavalu Sztukmistrzów 2024!

Opis

W tegorocznej edycji konkursu w szranki na gagi i triki oczarowujące publikę startować mogą zarówno polscy jak i zagraniczni artyści i artystki uliczni.

Wyślij zgłoszenie, przekonaj nas, zachwyć swoim występem publiczność Carnavalu i wygraj nagrodę finansową, a przede wszystkim zyskaj uznanie festiwalowej publiczności! 

Dla kogo?
Zapraszamy osoby zajmujące się buskingiem, cyrkiem i sztuką uliczną do zgłaszania swoich kandydatur. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy kilka najciekawszych i zróżnicowanych pokazów, które zaprezentujemy w najatrakcyjniejszych festiwalowych lokalizacjach.

Kiedy?
Na zgłoszenia czekamy do 5 maja.
Wyniki naboru przedstawimy 10 maja 2024
Pokazy na żywo w Lublinie odbędą się w dniach 25-28 lipca 2024
REGULAMIN

Dlaczego warto?

 • Udział w największym festiwalu sztuki cyrkowej w Polsce
  4 dni występów po 2 razy dziennie w przygotowanych lokalizacjach ogłoszonych w programie festiwalu i przed najlepszą publiką w kraju to gwarancja satysfakcji! Carnaval Sztukmistrzów, największy w Polsce festiwal prezentujący sztukę nowego cyrku, akrobatyki i klaunady, to czas kiedy do miasta zjeżdżają artyści i artystki uliczni i mistrzowie i mistrzynie sztuki cyrkowej z całego świata, aby zaprezentować zapierające dech w piersiach spektakle i pokazy.
 • Datki do kapelusza
  Od wielu lat festiwalowa publiczność Carnavalu Sztukmistrzów entuzjastycznie przyjmuje uliczne występy, uczestnicząc w pokazach i nagradzając artystów i artystki hojnymi datkami do kapelusza. Co roku nasz festiwal odwiedza ponad 100 000 widzów.
 • Nagroda finansowa
  Najlepszy zdaniem publiki artysta lub artystka może zgarnąć nagrodę finansową w wysokości 3 000 zł. O wygranej zdecyduje publiczność w głosowaniu on-line.
 • Rozpoznawalność
  Wybrani w naborze artyści i artystki znajdą się w oficjalnym programie festiwalu i zyskają szeroką promocję promocje w materiałach drukowanych Carnavalu Sztukmistrzów jak i w popularnych social mediach festiwalu.

Jakie są nasze oczekiwania?
Preferujemy pokazy nowe, lub takie, które nie były dotychczas prezentowane w oficjalnym programie Carnavalu Sztukmistrzów w latach ubiegłych. 

Jakie są warunki uczestnictwa?

 • zapewniamy miejsce do występu i podstawowe zaplecze techniczne
 • oferujemy nocleg i wyżywienie oraz  zwracamy koszty podróży do wysokości max. 500 € dla artystów podróżujących z zagranicy i do max. 500 zł dla artystów z Polski
 • nie płacimy honorariów

Jak się zgłosić?
Jeżeli akceptujesz nasze warunki i jesteś zainteresowany uczestnictwem w festiwalu prosimy o przesłanie zgłoszenia on-line na mail info@carnavallublin.eu w którym wymagamy:

 • krótkiej informacji o sobie i pokazie 
 • zdjęcia z pokazów i filmiki / trailery (preferujemy filmy)
 • rider techniczny lub informację nt zapotrzebowania technicznego
 • materiału wideo (nie jest to warunek konieczny ale na pewno zwiększa szanse na wybór)

Wybranym artystom i artystkom wyślemy zaproszenie na festiwal!

Data

05 kwietnia 2024 - 05 maja 2024
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top