window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Kadr z filmu. Ludzie w łodziach podczas sztormu walczą o przetrwanie. Na środku logo Miasta Movie.

W samym sercu morza | Miasto Movie

Hollywoodzki wyjadacz Ron Howard, reżyser takich klasyków jak „Willow”, „Apollo 13” czy „Piękny umysł”, bierze na warsztat powieść Nathaniela Philbricka o zmaganiach załogi XIX-wiecznego statku Essex.

Opis Wydarzenia

reż. Ron Howard, czas 121’, 2015 r.

Marynarze za przeciwników mają ogromnego, obdarzonego niezwykłym instynktem oraz inteligencją wieloryba, jak również rozszalały i bezwzględny ocean. Kino historyczno-przygodowe łączy się tu z dramatem, a momentami też z trzymającym za gardło thrillerem. „W samym sercu morza” to sprawnie i z rozmachem nakręcone widowisko filmowe w starym stylu, zabierające widza na dwugodzinną morską wyprawę. Całości dopełnia gwiazdorska obsada na czele z Chrisem Hemsworthem, Cillianem Murphym i Tomem Hollandem.

Informacje praktyczne:

Kiedy: 9 lutego 2022, godz. 19:00.

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro.

Wstęp wolny. Podczas projekcji należy mieć zakryte maseczką usta i nos. Osoby z objawami przeziębienia prosimy o pozostanie w domu.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19

Drodzy uczestnicy, zapewne słyszeliście o aktualnych zmianach w przepisach dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych podczas pandemii COVID-19 i chcielibyście wiedzieć jak to wpłynie na Wasz udział w naszych koncertach / pokazach filmowych czy spotkaniach.
Zapraszamy absolutnie WSZYSTKICH do udziału w naszym wydarzeniu w bezpieczny i zgodny z przepisami sposób:
1. pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczki, której noszenie będzie wymagane na terenie Warsztatów Kultury
2. jeśli posiadasz Unijny Certyfikat COVID tj. jeden z następujących dokumentów umożliwiających niewliczanie Cię w ustanowione limity widzów tj.:
– certyfikat szczepienia, – certyfikat o negatywnym wyniku testu – certyfikat ozdrowienia
weź go ze sobą i pokaż obsłudze przy wejściu do sali. Osoby z takim zaświadczeniem wchodzą bez limitu związanego z bezpieczeństwem covidowym

3. udział w wydarzeniu mogą wziąć także osoby, które nie posiadają żadnego z powyższych certyfikatów, natomiast może zdarzyć się sytuacja, kiedy osiągniemy limit i dlatego warto przyjść wcześniej. Nowe przepisy pozwalają nam wpuścić do siedziby określoną liczbę osób, które zaświadczenia o szczepieniu nie posiadają.
4. jeśli masz objawy przeziębienia, zostań w domu.
Prosimy o wyrozumiałość i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nowe obostrzenia nie wpłynęły negatywnie na odbiór kultury 🙂

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. 

 

Sprawdź także pozostałe pokazy w lutym

2 lutego 2022 godz.19.00 |„Dżungla” reż. Greg McLean, czas 115’, 2017 r.
16 lutego 2022 godz. 19.00 | „Priscilla, krótlowa pustyni”, reż. Stephan Elliott, czas 104’, 1994 r.
23 lutego 2022 godz. 19.00 | „Siekierezada”, reż. Witold Leszczyński, czas 78’, 1985 r.

 

Tagi:

Data

09 lutego 2022
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria
Go to Top