Kultura Enter

Czasopismo odpowiedzialne za budowanie mostów porozumienia i współpracy, w szczególności ze wschodnimi sąsiadami, skupia ludzi dbających o jakość informacji i dyskusji oraz fundamentalne kwestie, jak rzetelna informacja oraz pogłębiona refleksja nad współczesną tradycją i kulturą.

 

Magazyn internetowy Kultura Enter wydawany jest od lipca 2008 roku. Jest nieregularnikiem, w którym odbywa się wymiana opinii o kulturze i społeczeństwie. Ze szczególną uwagą śledzi wydarzenia u naszych wschodnich sąsiadów. Można tu znaleźć dział wschodni, eseje, felietony, reportaże lub wywiady oraz przekłady i fragmenty nowości wydawniczych. Wydawcą pisma są Warsztaty Kultury w Lublinie.

W nieregularniku internetowym kulturaenter.pl staramy się opowiadać o tym, co nas otacza. Interesuje nas sztuka współczesna, kultura tradycyjna, dizajn, społeczeństwo, historia, media i polityka. Piszemy o najpilniejszych i uniwersalnych sprawach. Zapraszamy do współpracy osobowości, których głos się liczy oraz dobrze zapowiadających się publicystów. Ze szczególną uwagą śledzimy to, co dzieje się u naszych sąsiadów i oddajemy głos intelektualistom z Europy Środkowo-Wschodniej, różnym środowiskom.

GDZIE: kulturaenter.pl

KIEDY: czasopismo wydawane nieregularnie

WSTĘP: Bieżące i archiwalne numery czasopisma dostępne bezpłatnie na stronie kulturaenter.pl

 
 

W najbliższych dniach

Minione wydarzenia

Galeria projektu 

Kontakt

Chcesz poznać historię projektu